Polecamy

      Poniżej polecamy firmy świadczące usługi w zakresie obsługi ślubów i wesel. Wg nas są dobrzy w tym co robią, lecz jako, że każdy może mieć inny gust i oczekiwania - wejdź na ich stronę - sprawdź portfolio i sam zdecyduj.

LOKALE


BOCARLO Tryńcza & Grodzisko Dolne

BOCARLO
Tryńcza & Grodzisko Dolne

IMPRESSA Sokołów Małopolski

IMPRESSA
Sokołów Małopolski

VILLA PRESTO Brzóza Królewska

VILLA PRESTO
Brzóza Królewska

VIDEO


NAGRAJ MNIE Leżajsk

NAGRAJ MNIE
Leżajsk

MK FOTO FILM Ruda Łańcucka

MK FOTO FILM
Ruda Łańcucka

?

?

FOTO


MARCIN CYRA Nowa Sarzyna

MARCIN CYRA
Nowa Sarzyna

FOTOS Łańcut

FOTOS
Łańcut

ALEBUDKA Rzeszów

ALEBUDKA
Rzeszów

MODA ŚLUBNA


AFRODYTA Rzeszów

AFRODYTA
Rzeszów

MARIFELD Strzyżów & Rzeszów

MARIFELD
Strzyżów & Rzeszów

CLASSIC Wólka Podleśna

CLASSIC
Wólka Podleśna

Rzetelność

Stawiamy na rzetelne i maksymalnie kompletne przedstawienie swojej oferty. Klient po zaznajomieniu się z informacjami na naszej stronie powinien mieć pełny obraz możliwości zespołu tak by jego decyzja była maksymalnie poparta rzeczywistymi przesłankami. Tak jak rzetelnie staramy się przedstawiać ofertę tak samo rzetelnie wykonamy oprawę Twojej imprezy.

Profesjonalizm

Skład zespołu jest starannie dobierany tak by uzyskać finalne brzmienie na oczekiwanym poziomie. Posiadanie wykształcenia muzycznego jest zawsze mile widziane ale nie jest jedynym wyznacznikiem dobrego muzyka. Wieloletnie doświadczenie na niejednej estradzie Podkarpacia pozwala nam trafiać z ofertą w gusta wymagających klientów.

Zadowolenie klienta

Zespół od samego początku nastawia się na spełnienie wymagań klienta. Stąd między innymi system opinii, gdzie każdy klient może wystawić stosowną opinię po naszym występie. W swych działaniach staramy się być elastyczni na tyle na ile jest to tylko możliwe. Nieprawdą byłoby stwierdzenie, że możemy spełnić wszystkie wymagania ale staramy się tak dopasowywać i podpowiadać rozwiązania aby ten szczególny dzień był również częściowo i naszą zasługą.

Copyright © VESUVIO-BAND

Bądź z nami na bieżąco