Audio

     Poniżej prezentujemy nasze demo. Nagrania te są zapisem audio wykonanym na jednej z prób - w związku z czym mogą one nie brzmieć tak pięknie i zawodowo jak gdyby były wykonane w profesjonalnym studiu nagraniowym. Z drugiej strony nagrania te są wykonane poprzez podpięcie do konsoli mikserskiej - dlatego nie można na nich usłyszeć ambientu typowego dla nagrań na żywo. Aby posłuchać wykonań na żywo zapraszamy do zakładki Video i Repertuar.
Poniższe nagrania wykonane są przez obecny skład zespołu.


Forever Tonight - Peter Cetera & Crystal Bernard

Coco Jamboo - Mr. President

October & April - The Rasmus feat. Anette Olzon

Dla nas - Milano

Od dziś - Paulla

Skrzypeczki - Twórcy Ludowi

Rzetelność

Stawiamy na rzetelne i maksymalnie kompletne przedstawienie swojej oferty. Klient po zaznajomieniu się z informacjami na naszej stronie powinien mieć pełny obraz możliwości zespołu tak by jego decyzja była maksymalnie poparta rzeczywistymi przesłankami. Tak jak rzetelnie staramy się przedstawiać ofertę tak samo rzetelnie wykonamy oprawę Twojej imprezy.

Profesjonalizm

Skład zespołu jest starannie dobierany tak by uzyskać finalne brzmienie na oczekiwanym poziomie. Posiadanie wykształcenia muzycznego jest zawsze mile widziane ale nie jest jedynym wyznacznikiem dobrego muzyka. Wieloletnie doświadczenie na niejednej estradzie Podkarpacia pozwala nam trafiać z ofertą w gusta wymagających klientów.

Zadowolenie klienta

Zespół od samego początku nastawia się na spełnienie wymagań klienta. Stąd między innymi system opinii, gdzie każdy klient może wystawić stosowną opinię po naszym występie. W swych działaniach staramy się być elastyczni na tyle na ile jest to tylko możliwe. Nieprawdą byłoby stwierdzenie, że możemy spełnić wszystkie wymagania ale staramy się tak dopasowywać i podpowiadać rozwiązania aby ten szczególny dzień był również częściowo i naszą zasługą.

Copyright © VESUVIO-BAND

Bądź z nami na bieżąco