Skład

MIREK - <b>Klawiszowiec</b><br /><small>syntezator, wokal, akordeon</small>

MIREK

Klawiszowiec
syntezator, wokal, akordeon

SABINA - <b>Wokalistka</b><br /><small>wokal, tamburyno</small>

SABINA

Wokalistka
wokal, tamburyno

ADRIAN - <b>Saksofonista</b><br /><small>saksofon <br /></small>

ADRIAN

Saksofonista
saksofon

BARTEK - <b>Gitarzysta</b><br /><small>gitara, bęben</small>

BARTEK

Gitarzysta
gitara, bęben

Rzetelność

Stawiamy na rzetelne i maksymalnie kompletne przedstawienie swojej oferty. Klient po zaznajomieniu się z informacjami na naszej stronie powinien mieć pełny obraz możliwości zespołu tak by jego decyzja była maksymalnie poparta rzeczywistymi przesłankami. Tak jak rzetelnie staramy się przedstawiać ofertę tak samo rzetelnie wykonamy oprawę Twojej imprezy.

Profesjonalizm

Skład zespołu jest starannie dobierany tak by uzyskać finalne brzmienie na oczekiwanym poziomie. Posiadanie wykształcenia muzycznego jest zawsze mile widziane ale nie jest jedynym wyznacznikiem dobrego muzyka. Wieloletnie doświadczenie na niejednej estradzie Podkarpacia pozwala nam trafiać z ofertą w gusta wymagających klientów.

Zadowolenie klienta

Zespół od samego początku nastawia się na spełnienie wymagań klienta. Stąd między innymi system opinii, gdzie każdy klient może wystawić stosowną opinię po naszym występie. W swych działaniach staramy się być elastyczni na tyle na ile jest to tylko możliwe. Nieprawdą byłoby stwierdzenie, że możemy spełnić wszystkie wymagania ale staramy się tak dopasowywać i podpowiadać rozwiązania aby ten szczególny dzień był również częściowo i naszą zasługą.

Copyright © VESUVIO-BAND

Bądź z nami na bieżąco