Skład

MIREK - <b>Klawiszowiec</b><br \><small>keytar | wokal | bęben</small>

MIREK

Klawiszowiec
keytar | wokal | bęben

SABINA - <b>Wokalistka</b><br \><small>wokal | tamburyno</small>

SABINA

Wokalistka
wokal | tamburyno

ADRIAN - <b>Saksofonista</b><br \><small>saksofon <br \></small>

ADRIAN

Saksofonista
saksofon

RAFAŁ - <b>Klawiszowiec</b><br \><small>syntezator | akordeon</small>

RAFAŁ

Klawiszowiec
syntezator | akordeon

MIREK

MIREK

Klawiszowiec (keytar) / Wokalista


     Szef i założyciel zespołu, którego początki sięgają roku 2001. Pasjonat instrumentów klawiszowych - szczególnie typu syntezator. Wieloletnie doświadczenie estradowe pozwala trafiać w potrzeby muzyczne nawet najbardziej wymagających klientów. Jako szef dba o całokształt zarówno w zakresie muzycznym, visage, zaplecza sprzętowego jak i kompleksowej obsługi klienta.
     Odnośnie prywatnych preferencji muzycznych - pasjonat złotych przebojów, a przede wszystkim twórczości z lat 80 i 90 takich wykonawców jak Modern Talking, Fancy, C.C. Catch, Bad Boys Blue, Savage. Wielbiciel wokali Edyty Górniak, Beaty Kozidrak, Kasi Kowalskiej, Mariah Carrey, Celine Dion.
     Autor stwierdzenia: "Podczas każdego eventu każdy dźwięk instrumentu lub wokalu należy wyciskać jak cytrynę - do ostatniej kropli", co w połączeniu z perfekcjonistycznym podejściem do każdej kwestii - zawsze budzi... pełne zrozumienie wśród zespołu :)
     Na co dzień pracuje w firmie lotniczej. Hobbystycznie interesuje się programowaniem (VBA, HTML, CSS, Java, PHP itp.) oraz fotografowaniem i rejestracją video.
SABINA

SABINA

Wokalistka


     Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęła już od wczesnych lat dziecięcych występując na scenie i biorąc udział w wielu konkursach, zdobywając pierwsze miejsca i wyróżnienia. Była członkiem zespołów muzycznych już od czasów licealnych dlatego posiada wieloletnie doświadczenie estradowe. Twierdzi, że zdolności muzyczne otrzymała w genach, ponieważ istnieje spore grono osób w jej rodzinie, którzy nie tylko lubią muzykę ale również zajmują się nią na co dzień.
     Największą przyjemność sprawia jej śpiewanie utworów o mocniejszym brzmieniu. Ale nie tylko. Uwielbia również odwzorowywać twórczość wykonawczyń takich jak: Edyta Górniak, Tina Turner, Małgorzata Ostrowska, Whitney Houston czy Celine Dion.
     Na co dzień wielka optymistka, zawsze uśmiechnięta. Uważa, że jeżeli w danej chwili jest źle, to później może być już tylko lepiej. Każdą wolną chwilę spędza z rodziną, która jest dla niej najważniejsza. Znajomi twierdzą, że potrafi być w dwóch miejscach na raz, bo wszędzie jej pełno. Jednak czasem lubi odciąć się od rzeczywistości i pisać opowiadania, które, jak na razie, lądują głęboko w szufladzie :)
     Studiuje Bezpieczeństwo Wewnętrzne na specjalizacji Kryminologii :-o.
ADRIAN

ADRIAN

Saksofonista


     Nowy członek zespołu. Więcej informacji wkrótce...
RAFAŁ

RAFAŁ

Klawiszowiec (keyboard)


     Współtwórca zespołu VESUVIO. Fanatyk i wierny użytkownik instrumentów klawiszowych firmy Roland. Inne nie wchodzą w rachubę...:)
     Ulubione zespoły to Universe, Baciary, Akcent, Cała Grupa Barwinków, Ratatam, Kombi.
     Posiadacz dość rzadko występującej cechy w branży chałturniczej tj. wybitnej dbałości o sprzęt - pod warunkiem, że to jego sprzęt... :)
     Z wykształcenia kierowca - mechanik pojazdów samochodowych. Oprócz muzykowania zajmował się również kamerowaniem uroczystości weselnych (dysponuje sprzętem oraz niezbędnymi szkoleniami). W wolnych chwilach interesuje się historią najnowszą oraz elektroniką i elektryką. Twierdzi, że gdy facet mówi, że wkręci tą żarówkę to wkręci... i nie trzeba mu co pół roku o tym przypominać... :)

Rzetelność

Stawiamy na rzetelne i maksymalnie kompletne przedstawienie swojej oferty. Klient po zaznajomieniu się z informacjami na naszej stronie powinien mieć pełny obraz możliwości zespołu tak by jego decyzja była maksymalnie poparta rzeczywistymi przesłankami. Tak jak rzetelnie staramy się przedstawiać ofertę tak samo rzetelnie wykonamy oprawę Twojej imprezy.

Profesjonalizm

Skład zespołu jest starannie dobierany tak by uzyskać finalne brzmienie na oczekiwanym poziomie. Posiadanie wykształcenia muzycznego jest zawsze mile widziane ale nie jest jedynym wyznacznikiem dobrego muzyka. Wieloletnie doświadczenie na niejednej estradzie Podkarpacia pozwala nam trafiać z ofertą w gusta wymagających klientów.

Zadowolenie klienta

Zespół od samego początku nastawia się na spełnienie wymagań klienta. Stąd między innymi system opinii, gdzie każdy klient może wystawić stosowną opinię po naszym występie. W swych działaniach staramy się być elastyczni na tyle na ile jest to tylko możliwe. Nieprawdą byłoby stwierdzenie, że możemy spełnić wszystkie wymagania ale staramy się tak dopasowywać i podpowiadać rozwiązania aby ten szczególny dzień był również częściowo i naszą zasługą.

Copyright © VESUVIO-BAND

Bądź z nami na bieżąco